• Kuzey Kıbrıs'ta Sualtı Dalışı

  Neden Kuzey Kıbrıs?

  Kuzey Kıbrıs "Akdeniz'in keşfedilmemiş bir mücevheri" olarak tarif edilir. Bir pastoral dalış ortamı sunmaktadır. Acemi veya deneyimli dalgıç için yüksek görünürlük ile sıcak, güvenli suya sahiptir . Batıklar için, sığ ya da derin dalışlar için, Kuzey Kıbrıs mükemmel bir yerdir , dalış deneyimleri büyük bir çeşitlilik sunmaktadır. (Şimdiye kadar keşfedilen dünyanın en eski batık siteside dahil). Kuzey Kıbrıs hala Akdeniz'in tüm tipik cazibesini muhafaza etmiş bozulmamış bir cennettir. Kıbrıs'ın güney tarafının aksine, Kuzey Kıbrıs sadece keyifli, ekonomik lokantalarla dolu ve uzun kumsalları olan sakin bir yerdir. Biz dalışın eğlenceli bir parçası olduğuna inanıyoruz. Unutulmaz dalış tatili oluşturabilirsiniz. Kıbrıslılar güzel ve unutulmaz bir dalış tatili deneyimi sunmak için elinden gelen her şeyi yapıyorlar. Kıbrıslıların profesyonel dalış organizatörleri sıcak ,misafirperver ve güler yüzlü olarak bilinir.

Dalış Şirketleri:

 • Mephisto Dalış

  Karpaz yarımadasında etrafında, Kuzey Kıbrıs'ın en iyi dalışını sunmaktadır. Dalış , kurslar ve bazı mükemmel fotoğraflar hakkında bilgiler.
  www.mephisto-diving.com • Amphora Dalış Merkezi

  Dalış kursları, fiyatları, dalış, dalış merkezi, tesisler, personel, dalış ve daha fotoğraflara bilgiler.
  www.amphoradiving.com
 • Scuba Cyprus

  İlk ve en büyük profesyonel kursları tam kapsamlı ve deneyimli dalgıçlar, tekli, gruplar ve yeni başlayanlar için dalış hizmetleri en kapsamlı sunan Kuzey Kıbrıs dalış merkezidir.
  www.scubacyprus.com