Hakkımızda

Myra Properties, Kuzey Kıbrıs Turk Cumhuriyetinde 1999 yılında kurulmuş inşaat ve gayrimenkul sektöründe deneyimi , derin bilgi ve güvene sahip müşteri ihtiyaçlarına güçlü bir vizyon getiren yerel bir şirkettir.

Sirketimizin kurucusu olan Musa Ersoy uzun yıllar yurtdışında yasadıktan sonra 1994 yılında Kıbrısa donus yaparak Ersoy & Sons Construction Ltd adlı inşaat sirketini ve Myra Properties adlı emlak danışmanlık ofisini kurmus ve gayrimenkul sektörüne adım atmıştır.Yogunluk olarak Girne bölgesine yapılan yatırımlar olsada Lefkosa bölgesinde de yatırımlarımız bulunmaktadır.

Sirketimizin temel prensibi konutlarımızın yeni sahiplerine zamanında ve en yüksek kalitede teslim etmek ve satış sonrası destek vermektir bu sirketimizi 20 yıla yakın suredir devam eden is hayatında ovunc kaynağıdır.

Ersoy Construction ltd olarak insaatını tamamlayıp müşterilermizin hizmetine sunduğumuz konut sayısı 200 uzerindedir. Ayni zamanda Girnenin en işlek ana caddeleri üzerinde sirketimize ait 22 adet dukkan/ofislerimiz bulunmaktadır

Myra Properties gayrimenkul danışmanlık ofisi olarak başarı, kalite prensibiyle müşterişlerimize ihtiyaçlarına uygun gayrimenkul alanında en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız . Ofis binamız kendimize ait olup su andaki toplam alanı 80m2 dir. 2018 yılında yine kendi sirketimize ait Girnenin en işlek ana caddesi üzerinde bulunan arazi uzerinde su anda inşaat aşamasında bulunan 3 kat toplam 280 m2 lik yeni ofis binamıza taşınmayı hedefliyoruz. Geniş portföyümüz ile ve uzun yıllar ülkemizde sagladıgımız güvenle , yatırım amaçlı veya hayallerindeki konut u arayan her müşterimize zengin seçenek sunmaktayız. Müşterilerimiz ile olan ilişkilerimizde güven ve dürüstlük ilkemizdir. Myra Properties olarak müşteri portfoyumuz katıldığımız emlak fuarları ile daha da genişlemiş ve ozellikle son yıllarda Turkiye Rusya ,Ukrayna ,Azerbeycan ve arab ülkelerinden artış göstermektedir. Myra Properties olarak ziyaret ettiğimiz ülkelerde bulunan emlak ofisleri ile isbirligi anlaşmalarımız mevcuttur. Bunlar arasında Ukrayna da bulunan ROYAL COMPANY – KİEV , OUR CYPRUS –KİEW , PAN HOUSE LTD –KİEW ,DENIZ ESTATES –KİEW, CYPRUS FOR İNVESTMENT LTD , - KİEW , CASPİAN PROPERTY SERVICES – BAKU ve Abu Dhabi de bulunan sirketlerle görüşmelerimiz devam etmektedir . Myra properties olarak 2018 yılı itibarı ile hedefimiz hızla gelişen sektorumuzde guclu bir Franchise bağlantısı ile sirketimizi Dunya ile buluşturmak ve sektörde oncu olmaya devam etmektir. MUSA ERSOY