• Gayrimenkul Alım / Satım / Kiralama

    Konut sektörünün en büyük problemlerinden biri kuşkusuz, güven veren ve alıcıyı mağdur etmeyen güvenilir emlak şirketiyle anlaşmaktır. Konut satın almak veya kiralamak için emlakçının yolunu tutan müşterilerin en çok şikayet ettikleri konu ise depozitini ödemiş olmasına rağmen emlağı alamamak ve ödemiş olduğu depoziti de kaybetmesi bilinen en büyük sorundur.

    Myra Properties emlak alım ve satımlarınızda hem alıcı hemde satıcıları korumak amaçlı ile evin satışı gerçekleştiğinde müşteriden alınan depozit Myra Properties’i de işlem tapu dairesinde alıcı adına devri yapılana kadar güvence altına alınır, böylece doğabilecek herhangi bir aksilik durumunda alıcının ödemiş olduğu depoziti kaybetmemesini güvence altına alıyoruz. Aynı zamanda emlak sahibininde haklarını korumadadır. Alıcının kendi isteği ile konu emlağı almaktan vazgeçmesi halinde Myra Properies tarafından güvence altına alınan depozit emlak sahibine ödenir.

    Myra Properties, satışı yapılan emlağın tapu dairesinde devri yapılana ve anlaşmaya uygun şekilde devri yapıldığından emin olana dek tüm yasal işlemleri bizzat satışı gerçekleştiren emlak danışmanı tarafından son ana kadar takip eder. Myra Properties amacınıza ve bütçenize en uygun emlağı geniş portföyumuz içerisinden seçerek sizin beğeninize sunar.